Doties uz saturs

Nātrija hipohlorīts

Nātrija hipohlorīts tiek izmantots mūsu mājas uzkopšanas līdzekļos, jo tas ir jaudīgs ātras iedarbības dezinfekcijas līdzeklis, kas apkaro ļoti daudz mikroorganismu, tostarp baktērijas un vīrusus.

A person cleaning their kitchen

Nātrija hipohlorīts ir aktīvā viela lielākajā daļā mājsaimniecībā izmantojamo balinātāju. Tas pat ļoti zemā koncentrācijā apkaro mikrobus un nevainojami likvidē traipus un nepatīkamos aromātus. Daudzi zinātniskie pētījumi liecina, ka tas ir drošs, ja tiek lietots, kā norādīts uz produkta etiķetes. Un, tā kā balinātājs gandrīz pilnībā sadalās sālī un ūdenī, to var droši noskalot kanalizācijā.

Atbildes uz jūsu jautājumiem

Kāpēc Unilever izmanto nātrija hipohlorītu?

Mēs izmantojam nātrija hipohlorītu, jo tas ir ļoti efektīvs veids, kā iznīcināt lielu daudzumu kaitīgo mikroorganismu, piemēram, baktērijas, vīrusus un sēnītes. Tas darbojas pat ļoti zemā koncentrācijā – šī iemesla dēļ to plaši izmanto dzeramā ūdens attīrīšanai un peldbaseinu higiēnas līmeņa uzturēšanai.

Vai nātrija hipohlorīts ir drošs?

Jā, ja to lieto, kā norādīts uz produkta etiķetes. Ja nātrija hipohlorītu lieto nepareizi, tas var izraisīt ādas un acu kairinājumu, jo īpaši neatšķaidītā veidā. Tāpēc balinātājus ir svarīgi atbilstoši uzglabāt un lietot, izvairoties no to saskares ar ādu vai acīm, kā tas norādīts uz šo produktu etiķetēm. Tāpat ir svarīgi nesajaukt balinātāju ar amonjaku, skābēm vai citiem tīrīšanas līdzekļiem. Balinātāja sajaukšana ar tīrīšanas līdzekļiem var izraisīt nopietnus ievainojumus.

Vai nātrija hipohlorīts ir drošs videi?

Pēc lietošanas nātrija hipohlorīts ātri sadalās, veidojot sāli un ūdeni. Dažādi detalizēti zinātniskie pārskati liecina, ka nātrija hipohlorīta parasta lietošana mājās ir videi nekaitīga.

Kādi Unilever produkti satur nātrija hipohlorītu?


Nātrija hipohlorītu satur daži no mūsu sadzīves dezinfekcijas līdzekļiem, piemēram, Domestos.

Back to top